Průvodce výběrem
sporttesterů


Sporttester  >  Známé a kvalitní značky sporttesterů

Známé a kvalitní značky sporttesterů

Našli jsme oblíbené, prodávané a hlavně kvalitní značky sporttesterů.

Sporttestery SIGMA

Špičkový německý výrobce Sigma vyrábí sporttestery s měřením tepové frekvence i s přesností EKG. Některé sporttestery SIGMA umožňují tréninkové módy a uchovávají naměřené hodnoty pro dlouhodobý trénink. Sporttestery Sigma jsou cenově velmi výhodné při zachování odpovídající vysoké kvality.

Pulsmetr SIGMA PC 25.10.

Na fotce je Pulsmetr SIGMA PC 25.10., špičkový sporttester od německé společnosti SIGMA.

Sporttestery Suunto

Sporttestery a pulsmetry Suunto jsou unikátní kombinací moderního designu a ověřené funkčnosti. V Suunto vyrábějí outdoorové sporttestery, které mají řadu funkcí jako výškoměr (altimeter), barometr a kompas, případně zaznamenávání své trasy pomocí GPS. Sporttestery Suunto vynikají špičkovým provedením a kvalitou zpracování.

Sporttester Suunto Ambit Black + hrudní pás

Na fotce je špičkový Sporttester Suunto Ambit Black s hrudním pásem.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 18. 3. 2013


Další novinky

Sporttestery s GPS

Sporttestery s GPS navigací jsou novinkou značky TomTom, která se GPS technologiemi zabývá už dlouho, a nyní je přenesla i do sportovních hodinek.

4. 8. 2016

Co říkají uživatelé o sporttesterech Sigma

Jedny z nejlepších sporttesterů na trhu, navíc za dostupnou cenu, nabízí značka Sigma, kterou charakterizuje německá preciznost zpracování. Potvrzují to i recenze uživatelů.

11. 7. 2016

Další využití sporttesterů

Pouze s použitím sporttesteru, který má pod stálou kontrolou tepovou frekvenci, lze dosáhnout účinného zhubnutí a výrazného zlepšení fyzické kondice.

9. 6. 2016

všechny novinky