Průvodce výběrem
sporttesterů


Sporttester  >  Známé a kvalitní značky sporttesterů

Známé a kvalitní značky sporttesterů

Našli jsme oblíbené, prodávané a hlavně kvalitní značky sporttesterů.

Sporttestery SIGMA

Špičkový německý výrobce Sigma vyrábí sporttestery s měřením tepové frekvence i s přesností EKG. Některé sporttestery SIGMA umožňují tréninkové módy a uchovávají naměřené hodnoty pro dlouhodobý trénink. Sporttestery Sigma jsou cenově velmi výhodné při zachování odpovídající vysoké kvality.

Pulsmetr SIGMA PC 25.10.

Na fotce je Pulsmetr SIGMA PC 25.10., špičkový sporttester od německé společnosti SIGMA.

Sporttestery Suunto

Sporttestery a pulsmetry Suunto jsou unikátní kombinací moderního designu a ověřené funkčnosti. V Suunto vyrábějí outdoorové sporttestery, které mají řadu funkcí jako výškoměr (altimeter), barometr a kompas, případně zaznamenávání své trasy pomocí GPS. Sporttestery Suunto vynikají špičkovým provedením a kvalitou zpracování.

Sporttester Suunto Ambit Black + hrudní pás

Na fotce je špičkový Sporttester Suunto Ambit Black s hrudním pásem.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 18. 3. 2013


Další novinky

Necvičte po porodu nadarmo - jistěte to sporttesterem

Dostat se po porodu opět do kondice je důležité pro každou ženu. Aby se líbila, hlavně sama sobě, zvedla si sebevědomí a lépe zvládala péči o miminko i další úkoly. Času však není nazbyt a cvičit je třeba opravdu efektivně.

7. 4. 2016

Jak potěšit na Vánoce sportovce? Pořiďte mu sporttester!

Je-li váš partner nadšený sportovec, a dárky typu hrnek, svíčka, prádlo, bonboniéra už ho neohromíte, zkuste o letošních Vánocích pokročit! Vyberte pro něho sporttester – náramkové hodinky s hrudním pásem, měřící tepovou frekvenci a další údaje důležité pro výkon.

18. 10. 2014

všechny novinky