Průvodce výběrem
sporttesterů


Sporttester  >  Jak potěšit na Vánoce sportovce? Pořiďte mu sporttester!

Jak potěšit na Vánoce sportovce? Pořiďte mu sporttester!

Je-li váš partner nadšený sportovec, a dárky typu hrnek, svíčka, prádlo, bonboniéra už ho neohromíte, zkuste o letošních Vánocích pokročit! Vyberte pro něho sporttester – náramkové hodinky s hrudním pásem, měřící tepovou frekvenci a další údaje důležité pro výkon.

Svátky se sice kvapem blíží, ale pořád je čas udělat si v tématu jasno, a poté se jako informovaná zákaznice kvalifikovaně rozhodnout. Pomůžeme vám! Velcí kluci „hračky“ milují, stejně jako ti malí. Hlavně ty užitečné.

A měřič tepové frekvence neboli sporttester je neocenitelná pomůcka ke zlepšení kondice a zhubnutí. Už v průběhu samotného cvičení sleduje srdeční tep i spálené kalorie svého uživatele, a podle toho usměrňuje jeho kondiční aktivity. Roli ale hraje také cenová kategorie.

Dáme vám tipy na levnější i dražší sporttestery:

InSPORTline Core – špičkový sporttester s řadou pokročilých funkcí, programem spalování tuku, přehledným podsvíceným displejem, digitálně kódovaný. Patří mezi nejprodávanější a v akci stojí 1 090 korun. Jen o 100 korun dražší je podobný typ BN–A400 s funkcemi čas, datum, stopky, tepová frekvence, nastavení limitu tepové frekvence a alarm pro upozornění překročení limitu.

Suunto Quest Blacknovinka! Sporttester světoznámé značky Suunto včetně USB Movesticku pro propojení s počítačem a duálním hrudním pásem, v e-shopu inSPORTline za 3 490 korun. Kromě měření tepové frekvence tento sporttester nastavuje tréninkový plán, analyzuje efekt cvičení, sestavuje grafy a umožňuje všechny informace archivovat.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 18. 10. 2014


Další novinky

Sporttestery s GPS

Sporttestery s GPS navigací jsou novinkou značky TomTom, která se GPS technologiemi zabývá už dlouho, a nyní je přenesla i do sportovních hodinek.

4. 8. 2016

Co říkají uživatelé o sporttesterech Sigma

Jedny z nejlepších sporttesterů na trhu, navíc za dostupnou cenu, nabízí značka Sigma, kterou charakterizuje německá preciznost zpracování. Potvrzují to i recenze uživatelů.

11. 7. 2016

Další využití sporttesterů

Pouze s použitím sporttesteru, který má pod stálou kontrolou tepovou frekvenci, lze dosáhnout účinného zhubnutí a výrazného zlepšení fyzické kondice.

9. 6. 2016

všechny novinky