Průvodce výběrem
sporttesterů


Sporttester  >  Sporttester s GPS

Sporttester s GPS

Přemýšlíte, čím obdarovat partnera na Vánoce? Všechny nápady se už během let vyčerpaly? Máme zde tip na osvědčený dárek pro muže každého věku, ať už je technicky založený, nebo naopak vůbec ne.

Tím vánočním prezentem může být pokročilý sporttester Suunto Quest Yellow GPS Pack s připraveným tréninkovým plánem. Přístroj, který má tradiční podobu náramkových hodinek s hrudním pásem, a jehož základní dovednost – měření tepové frekvence – doplňují funkce pro aktivní sportovce. Základní balení za cenu 6 190 korun obsahuje i GPS pod k záznamům tras a rychlostí.

O funkci GPS: Jak funguje a k čemu vlastně je

GPS Globální polohový systém, provozovaný ministerstvem obrany USA, poskytuje nepřetržitě kdekoliv na zemském povrchu a přilehlém prostoru signály, které jeho přijímače zpracují a určí díky nim polohu v prostoru a přesný čas.

Běžný uživatel využije GPS nejvíce v dopravě, kdy v reálném čase získává kvalitní navigační a informační servis, například o ulicích, sportovních komplexech, nemocnicích, hotelech, obchodech a podobně.

GPS významně pomáhá v pracovních, volnočasových, ale i kritických situacích. Používá se k výrobě map, výzkumu zemětřesení, v klimatických studiích i geocachingu – hledání skryté schránky v terénu.

Sporttester s GPS věhlasné značky Suunto je všestranně vydařený pomocník k outdoorovým aktivitám, který určitě zaujme nejen muže!

Sdílejte článek

Zveřejněno: 15. 10. 2014


Další novinky

Sporttestery s GPS

Sporttestery s GPS navigací jsou novinkou značky TomTom, která se GPS technologiemi zabývá už dlouho, a nyní je přenesla i do sportovních hodinek.

4. 8. 2016

Co říkají uživatelé o sporttesterech Sigma

Jedny z nejlepších sporttesterů na trhu, navíc za dostupnou cenu, nabízí značka Sigma, kterou charakterizuje německá preciznost zpracování. Potvrzují to i recenze uživatelů.

11. 7. 2016

Další využití sporttesterů

Pouze s použitím sporttesteru, který má pod stálou kontrolou tepovou frekvenci, lze dosáhnout účinného zhubnutí a výrazného zlepšení fyzické kondice.

9. 6. 2016

všechny novinky