Průvodce výběrem
sporttesterů


Sporttester  >  Jarní bestseller - tip na levný, značkový sporttester

Jarní bestseller - tip na levný, značkový sporttester

Skvělým tipem na dárek pro sportovce je sporttester s hrudním pásem do tisícovky.

Sporttester je zařízení pro kontrolu a zjišťování přesné tepové frekvence. K čemu je to dobré? Pokud chcete cvičit (běhat, posilovat) efektivně, je potřeba udržovat tělo během zátěže v ideální tepové frekvenci. Ta např. při cvičení k hubnutí musí být kolem 55-75% maximální tepové frekvence. 

O tom, jak efektivně hubnout s měřičem pulsu, jsme psali ve starším článku.

Jarní supertip - Sporttester inSPORTline Cord

Moderní sporttester, který díky velmi komfortnímu hrudnímu pásu zobrazuje 3 tepové zóny, má vizuální a audio alarm, datum, čas a má podsvícený displej vodotěsný do 30 metrů, dnes koupíte již pod 800 korun.

Sporttester inSPORTline Cord

Sporttester inSPORTline Cord je oblíbený i díky jednoduchému ovládání, skvělé viditelnosti displeje a dostatku funkcí pro pokročilé sportování.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 26. 4. 2015


Další novinky

Necvičte po porodu nadarmo - jistěte to sporttesterem

Dostat se po porodu opět do kondice je důležité pro každou ženu. Aby se líbila, hlavně sama sobě, zvedla si sebevědomí a lépe zvládala péči o miminko i další úkoly. Času však není nazbyt a cvičit je třeba opravdu efektivně.

7. 4. 2016

Jak potěšit na Vánoce sportovce? Pořiďte mu sporttester!

Je-li váš partner nadšený sportovec, a dárky typu hrnek, svíčka, prádlo, bonboniéra už ho neohromíte, zkuste o letošních Vánocích pokročit! Vyberte pro něho sporttester – náramkové hodinky s hrudním pásem, měřící tepovou frekvenci a další údaje důležité pro výkon.

18. 10. 2014

všechny novinky