Průvodce výběrem
sporttesterů


Sporttester  >  Jarní bestseller - tip na levný, značkový sporttester

Jarní bestseller - tip na levný, značkový sporttester

Skvělým tipem na dárek pro sportovce je sporttester s hrudním pásem do tisícovky.

Sporttester je zařízení pro kontrolu a zjišťování přesné tepové frekvence. K čemu je to dobré? Pokud chcete cvičit (běhat, posilovat) efektivně, je potřeba udržovat tělo během zátěže v ideální tepové frekvenci. Ta např. při cvičení k hubnutí musí být kolem 55-75% maximální tepové frekvence. 

O tom, jak efektivně hubnout s měřičem pulsu, jsme psali ve starším článku.

Jarní supertip - Sporttester inSPORTline Cord

Moderní sporttester, který díky velmi komfortnímu hrudnímu pásu zobrazuje 3 tepové zóny, má vizuální a audio alarm, datum, čas a má podsvícený displej vodotěsný do 30 metrů, dnes koupíte již pod 800 korun.

Sporttester inSPORTline Cord

Sporttester inSPORTline Cord je oblíbený i díky jednoduchému ovládání, skvělé viditelnosti displeje a dostatku funkcí pro pokročilé sportování.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 26. 4. 2015


Další novinky

Sporttestery s GPS

Sporttestery s GPS navigací jsou novinkou značky TomTom, která se GPS technologiemi zabývá už dlouho, a nyní je přenesla i do sportovních hodinek.

4. 8. 2016

Co říkají uživatelé o sporttesterech Sigma

Jedny z nejlepších sporttesterů na trhu, navíc za dostupnou cenu, nabízí značka Sigma, kterou charakterizuje německá preciznost zpracování. Potvrzují to i recenze uživatelů.

11. 7. 2016

Další využití sporttesterů

Pouze s použitím sporttesteru, který má pod stálou kontrolou tepovou frekvenci, lze dosáhnout účinného zhubnutí a výrazného zlepšení fyzické kondice.

9. 6. 2016

všechny novinky