Průvodce výběrem
sporttesterů


Sporttester  >  IN je sledovat srdeční tep a spálené kalorie sporttestery

IN je sledovat srdeční tep a spálené kalorie sporttestery

Měřiče tepové frekvence nebo-li sporttestery jsou nezbytnou výbavou každého, kdo to myslí s efektivním pohybem vážně.

Sporttester představuje vlastně takové náramkové hodinky s hrudním pásem, které měří tepovou frekvenci a další údaje spojené se sportovním výkonem.

Máme pro vás tipy na nejprodávanější sporttestery z internetového obchodu inSPORTline.

Vyberte si například sporttester Sigma za 1 090 Kč, multifunkční pulsmetr s řadou pokročilých funkcí, který je skvělým pomocníkem pro fitness, běh, jízdu na kole, ale i ostatní kondiční sporty.

Jak nosit sporttestery

Přijímač signálu – hodinky se nosí na lzápěstí jako běžné hodinky. Vysílač signálu - hrudní pás se upíná na hrudník. Vhodná vzdálenost hodinek od vysílače je maximálně 1 metr.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 5. 2. 2016


Další novinky

Necvičte po porodu nadarmo - jistěte to sporttesterem

Dostat se po porodu opět do kondice je důležité pro každou ženu. Aby se líbila, hlavně sama sobě, zvedla si sebevědomí a lépe zvládala péči o miminko i další úkoly. Času však není nazbyt a cvičit je třeba opravdu efektivně.

7. 4. 2016

Jak potěšit na Vánoce sportovce? Pořiďte mu sporttester!

Je-li váš partner nadšený sportovec, a dárky typu hrnek, svíčka, prádlo, bonboniéra už ho neohromíte, zkuste o letošních Vánocích pokročit! Vyberte pro něho sporttester – náramkové hodinky s hrudním pásem, měřící tepovou frekvenci a další údaje důležité pro výkon.

18. 10. 2014

všechny novinky