Sporttestery s GPS

Sporttestery s GPS navigací jsou novinkou značky TomTom, která se GPS technologiemi zabývá už dlouho, a nyní je přenesla i do sportovních hodinek.

Sporttester TomTom má oproti běžným sporttesterům GPS senzor, čidla pro snímání běhu, plavání či cyklistiky, vibrační upozornění a mimořádně tenký design.

Nejoblíbenější GPS sporttester

Nejvíce žádaný je GPS sporttester Runner, který pomáhá běžcům udržet motivaci a dosáhnout stanovených cílů. Díky extra velkému displeji zaznamenáte už na první pohled hlavní statistiky běhu, které byste jinak v poklusu sledovali obtížně. Také ovládání jediným tlačítkem je snadné a intuitivní.

Jistě vás potěší i vibrační upozornění sporttesteru pro běžce, které signalizuje odchylku z optimální tepové frekvence. Lákavý je také tenký řemínek, jehož barvu si můžete zvolit podle aktuálního oblečení nebo nálady.

Propojení sporttesteru s počítačem a mobilním telefonem

Ke sledování statistik GPS sporttesteru či jiné správě se přihlaste na TomTom MySports.

Když připojíte GPS hodinky TomTom k aplikaci MySports Connect na vašem počítači, aplikace automaticky učiní následující kroky:

  • Načte vaše nejnovější aktivity.
  • Stáhne do hodinek údaje QuickGPSfix.
  • Zjistí dostupnost nových aktualizací softwaru.

Dopřejte si moderní technologie a dopracujte se k lepší kondici s mnohem větší zábavou a informovaností, než jaká byla možná dříve.