Sporttestery Polar - oblíbená značka sporttesterů

Dnes si představíme další z prodávaných značek sporttesterů. Tentokrát se zaměříme na Polar, kultovní finskou značku sporttesterů a pulsmetrů.

Sporttester Polar - tichý poradce zdravého životního stylu

Žádaný multisportovní sporttester Polar A300 má jednoduché intuitivní ovládání a hodí se pro různorodé sportovní aktivity. Je určen rekreačním a kondičním sportovcům a těm, kteří chtějí zhubnout. Lze ho synchronizovat s vybranými chytrými telefony i redukčním kabelem s PC, což umožňuje v podstatě okamžitě po tréninku přehledně sledovat všechna data v deníku, vytvářet tréninkové profily a podobně. Sporttester A300 využívají i trenéři, kteří na dálku sledují data, nebo připravují další tréninkové plány.

Kromě běžné kontroly tepové frekvence včetně přehledného sledování jednotlivých zón tepu tento sporttester Polar zaznamenává kalorický výdej a kontroluje rozvoj kondice. Díky novince - monitoringu denní aktivity - upozorní svého uživatele na dlouho trvající pasivitu. V závislosti na vstupních údajích sleduje spotřebu kalorií, kvalitu a délku spánku. Působí tedy jako užitečný a nenápadný poradce zdravého životního stylu. A abychom nezapomněli, má baterii s vysokou životností a je vodotěsný do 30 metrů.

Sledujte své pohybové aktivity nonstop

Další sporttester Polar, který si představíme, patří už do vyšší cenové kategorie. Jsou to pokročilé univerzální GPS hodinky propojené s hrudním pásem (V800). Získáte v nich špičkový výrobek pro náročné sportovce, navíc s vydařeným designem. Díky instalovanému pohybovému čidlu sledujete své pohybové aktivity 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Možnosti tohoto supermoderního sporttesteru Polar násobí snímače rychlosti a frekvence šlapání na kolo a nožní snímač rychlosti, které můžete přikoupit.

Potřebujete radu? Ptejte se online v e-shopu

K dispozici je i samostatný hrudní pás Polar, který propojíte s řadou sporttesterů a fitness strojů. Vše ohledně testování sportovních výkonů si vyberete pohodlně v e-shopu, kde můžete využít i poradenství prostřednictvím chatu přímo na webové stránce konkrétních produktů.